Değerli Teknik servis,

Geçen yıl aldığım “Erkek Arkadaş 5.0” programını “Koca 1..0″ seviyesine yükselttim. Ama tüm sistem performanslarında bir yavaşlama söz konusu.”ErkekArkadaş 5.0” bölümünde bulunan Çiçek8.0 ve Mum IşığındaYemek 6.3 işlemleri “Koca 1.0” programında yok..

 “Koca 1.0” programı devreye girince bir çok program devre dışı kaldı “Romantizm 9.5” ile “Özelİlgi 6.5” kesinlikle devre dışı, ama bunun yerine “Sınırsız TV 0.4” ve “Maraton 1.35” sürekli çalışıyor.

 “Sohbet 8.0” ve “EvTemizliği 2.6″yi çalistirinca da sistemi çökertiyor. “Kavga 5.3”, “Evi Terk Et 3.2” programı fayda etmedi. “Koca 2.0” sürümünü yüklesem işe yarar mi? Sizce ne yapmam gerekiyor?

 İmza

 Umutsuz

**************************************

 Sayın Umutsuz.

 Bir kere bu olayı şöyle görmeniz gerek “ErkekArkadaş 5.0” bir eğlence paket programıdır, “Koca 1.0” ise başlı başına bir işletim sistemi.

 “http:/ Beni sevdiğini düşünüyordum.html” komutunu yazarak “GözYaşı 6.2″‘i indirin ve “SuçluHis 3.0″‘ı güncellemeyi unutmayın.

 Eğer bu uygulamalar doğru sonuç verirse “Çiçek2.0 ile “MumIşığındaYemek2..1” kısa bir süre için devreye girebilir. Ama sakın çok sık uygulamaya koymayın yoksa “Koca 1.0” otomatik olarak koruma programı olan “SessizceSuratAsma 2.5” devreye sokar.

 Ama ne yaparsanız yapın kesinlikle “Kaynana 1.0″‘ı çalıştırmayın. (Ekran görüntüsünü bozan ve sistem kontrolünü kaybettiren bir virüs ortaya çıkar).

 Ayrıca “ErkekArkadaş 5.0” ‘ı kesinlikle yeniden yüklemeyin.Bu kabul edilmez uygulama ciddi sorunlar yaşatabilir ve “Koca 1.0” bunu kaldıramaz. “Koca 2.0” ise size ek yük getirmekten baska ise yaramaz.

 Kısacası “Koca 1.0” çok güzel bir işletim sistemi, ama sınırlı hafızaya sahip ve yeni uygulamaları hemen kavramaya müsait değil.Performans arttırıcı ek programlar tavsiye ederiz, mesela, “SıcakYemek 3.0” ve “SeksiİçÇamaşır 7.7” çok faydalı olur.

 İyi Şanslar