Hapishane Türküsü

Açşam olur hapishane kitlenir Kimi kâğıt oynar, kimi bitlenir Kiminin temyizden evrakı gelir Düştüm bir ormana yol belli değil Yatarım yatarım gün belli değil.

Zamanın elindeki oyuncak

Akşamın gri ağları ilmek ilmek dokunuyor günün üzerine. Bir yaprak daha düştü düşecek hayat ağacından. Birazdan bir zifiri karanlık işgal edecek yeryüzünü. Ama sen.

Yıl 2023

 Yil 2023,madeni 1 milyar liraliklar tedavule girdi.  Yil 2023,emeklilik yasi erkekler icin 84, kadinlar icin 82’ye cikarildi; ama maaslar hala odenemiyor.  Yil 2023,dunyanin en.

İlginç yaşanmış olaylar

Olay Yeri: Diyarbakır Lunaparkta gece bekçisi iki kafadar (zincirlerin ucuna bağlanmış salıncaklardan oluşan) uçan sandalyelere biner ve mekanizmayı çalıştırırlar. Ancak sandalyelerin merkezkaç kuvveti ile.

Çivi

 Wilson adinda birinin civi fabrikasi vardir ve reklama ihtiyaci vardir. Pazarlamaci bir arkadasi ile konusurken arkadasi “Wilson Civileri” diye bir reklam ayarlayabilecegini ifade eder..

Hayatın Anlamı

 Bir gün çok zengin bir adam oğlunu yanına alarak, insanların ne kadar fakir olabileceğini göstermek için bir köye götürdü.  Çok fakir bir ailenin evinde.

Bir Küçük Çocuk

 Bir küçücük oglancik, bir gün okula baslamis. Pek mi pek akilliymis. Okulu da pek büyükmüs. Ama akilli çocuk, sinifina disaridan kestirme bir yol bulmus..

Askerlik

 Saygıdeğer Hakim Bey..  Saygılarımla size açiklama özgürlügümü kullanarak bazi seyleri bildirmek istiyorum  Umarım bu durumu en kısa zamanda açıklığa kavuşturursunuz.. Su günlerde askerliğe çağırılacağım.Yasım.