Özgün Mesajlar

Canı yanan sabretsin, canı yakan, canının yanacağı günü beklesin. Bütün insanları sevebilirdim, sevmeye senden başlamasaydım. Kimseyi kırmayayım diyorum, bir de bakıyorum kendim paramparçayım. Ne.

Romantik Mesajlar

Ey yar! Soğuksan donmaya geldim. Ateşsen yanmaya, yağmursan ıslanmaya, seninle ölmeye geldim. Çünkü her bir zerrem aşık her bir zerrene. Sen yeter ki çocukluk yap..

Değerli Mesajlar

Mevlam için neyse değerim, işte ben o kadar ederim. Mevlana İyilik aradın mı insanda kötülük kalmaz. Mevlâna Kristalin bedelini göze almayan, onunla oynamasın. İnsan.

Cesaret Mesajları

Büyük adımlar atmaktan korkmayın. Uçurumu küçük sıçramalarla geçemezsiniz. Korku içinde yaşayan adam asla hür değildir. Batan güneş için ağlamayın. Yeniden doğduğunda ne yapacağınıza karar.

Nefret Mesajları

Ben herkesi insan yerine koyuyorum ama bazıları yerini yadırgıyor. Yazık… Yola çıktıklarını yolda bulduklarına değişirsen yolunu kaybedersin. Öyle nefret ettim ki bazı insanlardan. Rabbim.

Hüzünlü Mesajlar

Hüzün adres değiştirir zamanla, benden geçer, sana göçer sevdiğim. Küçükken küseceksen oynamayalım derdik. Peki, şimdi gideceksen sevme mi? Hayatın en hüzünlü anı mevsimine kapıldığın.

Özlü Mesajlar

Büyük adım atmaktan korkmayın, uçurumu küçük sıçramalarla geçemezsiniz. Derin olan kuyu değil, kısa olan iptir. Çin Atasözü Gülmek iki insan arasındaki en yakın mesafedir..

Havalı Mesajlar

Basit insanlarla uğraşma. Unutma kartallar sinek avlamaz. Gittin mi büyük gideceksin ayrılık bile gurur duyacak seninle. İnsanlık bende kalsın diye diye çevremde hayvanat bahçesi.