Erkekler Nasıldır? Erkekler bilgisayar gibidir… Sık sık kilitlenir ve hafızası asla yetmez. Erkekler çikolata gibidir… Tatlıdır, keyif verir ama sonuçta gelir popona yapışır. Erkekler kahve gibidir… İyisi seni bütün gece uyutmaz. Erkekler yıldız falı gibidir… Sana ne yapman gerektiğini söyler, lakin her seferinde yanılır. Erkekler park yeri gibidir… iyilerin hepsi kapılmıştır. Erkekler kar fırtınası gibidir… Ne zaman geleceğini, ne kadar süreceğini ve kar kalınlığını önceden tahmin etmene imkan yoktur. Erkekler tatil gibidir… Hep kısa gelir. Geleceğini planlayan erkeği nasıl anlarsın? iki sise rakı alır.

 Erkekler neden evlenmeyecekleri kadınların peşinden koşar? Köpekler de kullanmayacakları otomobillerin peşinden koştuğu için. Yeni bir koca ile evdeki köpek arasında ne fark vardır? Köpek bir yıl sonra da sen eve geldiğinde kuyruğunu sallar. Tuvalet kağıdını değiştirmek için kaç erkek gerekir. Dünya tarihinde böyle bir şey yaşanmadığı için bilinmiyor. Yarim beyinli bir adama ne denir? Kabiliyet

 Erkek kredi kartının çalındığını neden polise haber vermez? Hırsız karısından daha az harcar. Erkek neden karısının elini tutar? Bıraktığı anda alışverişe gideceğini bildiği için.