Çözüm

Yıllar boyu hayalinde yaşatıp aradığı ve sonunda bulduğu o güzel kızla ilk defa bu gün yalnız kalmış, duygularını açabilmişti. Bir kır çiçeği gibi gönlünde.

Çok Mum Yaktım

Çok mum yaktım karanlığa, söndürdüler her defasında! Bir yel esti sevdiklerimin dudaklarından mumlarıma! Kime el uzattımsa, hep havada kaldı varlığım gibi ellerim bir başına.

Biz Olabilmek

BİZ OLABİLMEK İlişkilerde önemli olan sadece adınızın sevgili ya da eş olması değildir. Yalnız yaşayan ama çift olmaya devam eden insanlar sonunda mutlaka kırılıp,.

Bilmelisin Ki

Bilmelisin ki … Duvarda asılı diplomalar insanı insan yapmaya yetmez. Bilmelisin ki … Aşk kelimesi ne kadar çok kullanılırsa, anlam yükü o kadar azalır..

Bana Aşk Borçlusun

Adam genç kadına seslendi: -Bana gözyaşı borcun var! Genç kadın sordu: -Nasıl öderim? Adam gözlerini kırptı: -Haydi gülümse! Gülümsedi genç kadın. Adam, cebinden mendilini.

Bahanelere İnanmıyorum

Bir sigara içimlik vakitlere sığdıramazsın aşkı, uzun bir yolculuğa çıkmayı göze alacaksın. Her gördüğün sarı tabelada durmak zorunda kalacağın, varılacak şehir adı olmayan bir.

Aşkın Ömrü 3 Yıldır

Güzelliğin sonu çirkinliktir. Gençliğin kaderi solmaktır. Hayat ağır ağır “çürümekten” başka bir şey değildir; her gün ölüyoruz. Peki ne yapıyoruz? Sürekli erteliyoruz. Anne babamıza.

Aşk Dediğin Yoksulluktur

Yoksunluktur aşk dediğin! Bir yanın eksik kalır geceler boyu, aldığın nefes yetişmez, sokak çocukları gibi dışarıda üşür yüreğin. Aşk Dediğin Yoksulluktur! Kaybetmektir aşk! Egonu,.

Kelimeler Anlamsız

Kelimelerim anlamsız gelmesin kimseye, içinde en büyük Sevda’m en büyük mutluluğum ve en büyük acım var. Kelimelerim anlamsız gelmesin kimseye, Sevgi’yi askı acıyı mısralarımla.

Armağan

Yalnız birkaç dakikalık notalar topluluğuydu, beni zamanda yolculuğa çıkaran. Ufak bir merhabanın başlattığı serüvende, yolun sonunun nereye gideceğini bilmediğimiz fakat daha iyi günleri umut.

Güzel Olmaz mıydı ?

Beni gözümün içine bakmış olduğunda kendini kaybedecek kadar çok sevsen. Nefes almak gibi olsam senin için. Öyle sevsek ki, ‘seni seviyorum’ cümlesi anlamını kaybetse..

Seni Çok Sevdim

Seni çok sevdim. Herkesten, her şeyden, bütün insanlardan, senden, kendimden… Gözümü kırpmadan her şeyi önüne koyabilirdim. Herkesi silebilirdim, kendimden geçebilirdim. Sen dönmesen de olur..

Yanımda Uyu

Yanımda uyu isterim bir tek, son nefesimi verene kadar hiç bir şey yapmadan senin uyuyuşunu seyredebilirim bir tanem. Sen uyduğunda saçlarınla oynarım mesela, yüzünü.